Stockholms Padelklubb
Sveriges största Padelklubb med 496 gruppspelsplatser
PDL - Frihamnen Spelschema
                 
  Frihamnen Älvsjö
Padelverket - Älvsjö Grupp 1 Grupp 1
Grupp 2 Grupp 2
  Grupp 3 Grupp 3
Court1Padel - Nacka Grupp 4 Grupp 4
  Grupp 5 Grupp 5
  Grupp 6 Grupp 6
Vill du vara med anmäler du dig till vår kölista via Grupp 7 Grupp 7
bjorn@stolt.se eller 0709-18 50 00 Grupp 8 Grupp 8
Grupp 9 Grupp 9
Startsida gruppspel Grupp 10 Grupp 10
Regler Grupp 11        
Poängsystem Grupp 12 Nacka
Låna in spelare Grupp 13 Grupp 1
          Grupp 2
Egna turneringar           Grupp 3
Minitävlingar           Grupp 4
          Grupp 5
PDL Open 2017           Grupp 6
          Grupp 7
Tabell för Turnering 11           Grupp 8
Frihamnen sön 5 nov 22:00 - sista speltid 28 nov 22:00
Älvsjö tor 16 nov 23:00 - sista speltid 23 nov 22:00 Antal ospelade matcher
Nacka sön 12 nov 22:00 - sista speltid 27 nov 22:00 Frihamnen  = 218
P = laget som får poäng om matchen inte spelas senare Älvsjö  = 76
Nacka  = 89
Tabell Turnering 10
Klicka på det lag du vill kontakta
  Frihamnen - Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 3 4 4 4 3 0 0  
  Niklas Kulti & Jimmy Stelisjö 5 4 6 4 5 4     23
  Andreas Johansson & Henrik Mellberg 5 3 6 5 2 2     18
  Klas Hallgren & Christian Falk 5 2 2 6 4 3     17
  Milan Raud & Oscar Raud 4 3 6 2 4       15
  Lukas Larsson & Fredrik Nyberg 3   4 5 2       11
  Hans Toll & Niclas Valfridsson 5 6 0 1 1 3     11
  Edward Lindeberg & Fredrik Olsmar 5 0 0 1 4 6     11
  Ludvig Lundsten & Jesper Swärd 4   0 0 2 0     2
  Frihamnen - Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 4 4 3 3 2 0 0  
  Patrik Granlund & Niklas Svahn 5 5 6 3 4 5     23
  Fredrik Johansson & Kristoffer Lastra 4 4 6 3 3       16
  Daniel Andersson & Christofer W. Ahlén 4 2 0 6   6     14
  Erik Arvidsson & Mårten Yrmark 4 5 6 0 3       14
  Magnus Bodö & Mikael Houlst 4 1 0 6 3       10
  Robert Reinart & Jonas Bjuggren 4 3 3 0   1     7
  Jesper Jarnsäter & Andreas Lindström 3 1 3   3       7
  Jacob Lindorff & Johan Histrup 4 3 0   2 0     5
  Frihamnen - Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 4 4 2 2 3 0 0  
  Fredrik Axling & Robin Björkman 4 4 6   6 4     20
  Douglas Carbell & Rickard Hogla 4 3 5 6   6     20
  Per-Axel Giertz & Mats Long 5 5 1 5 4 1     16
  Anders Hult & Joakim Rydberg 3 5 0     5     10
  Marcus Karlsson & Fredrik Gemzell 4 1 5 0 0       6
  Daniel Negishi & Magnus Pettersson 4 1 3   2 0     6
  Jonas Alm & Andreas Öhman 3 2 3 1         6
  Henrik Borg & Michael Norlund 3 3 1     2     6
  Frihamnen - Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B5 Sö 20 B5  
  Sö 19 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 2 1 4 3 3 0 0  
  Johan Hagelqvist & Johan Westerberg 4 3 4 6   6     19
  Andreas Carlgren & Isak Pettersen 3     6 5 6     17
  Emil Jonsson & Stefan Olsson 5 6 2 1 1 6     16
  Hannes Edlund & Richard Morling 3 3   5 6       14
  Mikael Hermansson & Stefan Norberg 4 0   6 1 0     7
  Carl-Johan Axsäter & Sebastian Schröder 3 P   0 5 0     5
  Pierre Bodin & Jorge Jimenez 3   P 0 0 0     0
  Jacob Diamant & Sebastian Tandan (T) 1 wo wo 0         0
  Frihamnen - Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B5 Må 20 B1  
  Må 19 B5 Må 21 B1  
  Spelschema 2 3 3 0 0 0 0  
  Simon Höllerbauer & Markus Nilsson 3 2 5 3         10
  Joakim Graan & Tobias Tibell 2 3   6         9
  Calle Francke & Victor R. Schultz 3 4 4 0         8
  Kristofer Hammarlund & Marcus Liljeblad 1   6           6
  Roger Hofflander & Magnus Pettersson 1     6         6
  Gustaf Geterud & Johan Treutiger 2   2 3         5
  Toste Junestrand & Michel Witenheim 3 3 0 0         3
  Sebastian Gorsetman & Dan Scharfstein 1   1           1
  Frihamnen - Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B4 Ti 20 B4  
  Ti 19 B4 Ti 21 B4  
  Spelschema 3 4 2 0 0 0 0  
  Filip Schöön & Fredrik Schöön 3 6 1 5         12
  Olof Jeremias & Daniel Clemensson 2 5 6           11
  Martin Krosstedt & Rikard Platus 2 4 5           9
  Victor Kjellander & Mikael Lindqvist 3 2 6 1         9
  Simon Key Bertman & Olle Källström 3 1 6 2         9
  Patric Lindgren & Per Vasilis 2   0 4         4
  Lave Beck-Friis & Odd Hanzon 1   0           0
  Christofer Marquart & Tobias Wahlfrid (T) 2 0 0           0
  Frihamnen - Grupp 7   3 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 3 4 3 4 0 0 0  
  Johan Hagström & Petter Lindahl 4 3 6 4 4       17
  Patrik Höök & Joakim Järvheden 4 5 3 5 3       16
  Zebastian Filling & Måns Levin 4 3 1 4 3       11
  Karl Frostensson & Paulo Wiklund 4 1 2 2 6       11
  Niclas Boman & Sebastian Fahlur 4 4 0 2 2       8
  Niklas Anbratt & Henrik Key 2   3   4       7
  Andreas Brandin & Jonas Norrthon 3 2 5   0       7
  Christer Carlberg & Anders Emilsson 3   4 1 2       7
  Frihamnen - Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B4 Må 20 B4  
  Må 19 B4 Må 21 B4  
  Spelschema 3 4 2 0 0 0 1  
  Jimmie Carlsson & Emanuel Magnusson 4 2 3 5       4 14
  Nicklas Möller & Philip Rydén 3 5 3 3         11
  Carlos Albinsson & Olov Johnsson 2 6 3           9
  Christer Holmstedter & Lennart Söderman 2   6         2 8
  Henrik Norén & Magnus Rosén 2 4 3           7
  Jonas Kullman & Pelle Navéus 2   3 3         6
  Jonas Gardefjord & Henric Insulander 2 1 3           4
  Bernhard Asarnoj & Thomas Neuman 3 0 0 1         1
  Frihamnen - Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Ti 18 B5 Ti 20 B5  
  Ti 19 B5 Ti 21 B5  
  Spelschema 4 4 2 3 0 0 0  
  Linus Erkhammar & Gustaf Kilander 4 6 2 3 4       15
  Peter Lundin & Patrik Wartia 3 5 6   2       13
  Daniel Halldén & Jonas Lissjanis 3 3 4   5       12
  Jörgen Olsson & Ricardo Soler 4 3 1 3 5       12
  Samir Taha & Peter Forhaug 4 1 3 5 1       10
  Mattias Ripoll & Mattias Skiöldebrand 2 5 3           8
  Mats Winterfeldt & Magnus Åhl 2 0 5           5
  Johan Näslund & Peter Ågren 4 1 0 1 1       3
  Frihamnen - Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Sö 16 B5 Sö 17 B5  
  Spelschema 4 2 3 1 0 0 0  
  Henrik Ahrén & Hugo Tiismann 4 4 5 6 2       17
  Peder Necander & Max Rooth 4 5 3 2 4       14
  Fredrik Ledin & Andreas Nygren 3 6 1 4         11
  Johan Rundquist & Carl Tomazewski 3 5 3 2         10
  Andreas Agermark & Robert Gelmanovski 2 1   4         5
  Daniel Ekdahl & Simon Linged 1 2             2
  Tobias Andersson & Adam Ekman 1 1             1
  Dan Olinius & Mikael Åkerberg (T) 2 0   0         0
  Frihamnen - Grupp 11   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 18 B3 Må 20 B5  
  Må 19 B3 Må 21 B5  
  Spelschema 2 2 2 0 1 0 0  
  Tim Jonasson & Marcus Netsner 3 6   1   6     13
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 4 5 3 1   0     9
  Rickard Skarve & Tobias Wiland 2   3 5         8
  Oscar Gyllroth & Viktor Lund 1     5         5
  Richard Andersson & David Brännlund 2 0 4           4
  Jonnie Eriksson & Alexander Nilsen 1   2           2
  Per Molin & Tomas Rudenstam 1 1             1
  Johan Bergqvist & Jörgen Hägg 0               0
   
  Frihamnen - Grupp 12   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 3 2 1 1 0 0 0  
  Mats Holmlund & Staffan Holmlund 2 4 6   wo       10
  Johannes Arnbro & Jan Järfalk 3 4 1 3 P       8
  Peter Borsos & Pernilla Taha 1 6             6
  Ola Danielsson & Thomas Nagel 1   5           5
  Henrik Bengtsson & Lars-Åke Karlsson 2 2     3       5
  Axel Andersson & Dina Stolt 1     3         3
  Anna Borsos & Andreas Göthe 3 0 0   3       3
  Carl Bonnier & Elisabeth Letzen 1 2             2
  Frihamnen - Grupp 13   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Må 21 B2  
  Sö 17 B3 Må 21 B3  
  Spelschema 2 3 0 1 0 0 0  
  Oscar Castler & Rickard Kähler 2 5 6           11
  Frida A. Jöhnk & AnnaSara Mettävainio 3 5 2   3       10
  Josefin Brandström & Raquel Themudo 1   6           6
  Linda Forsberg & Ragnhild Sicheritz 1   4           4
  Emely Fransson & Peter Rollfelt 1       3       3
  Fredrika Lundquist & Emelie Söderberg 1 1             1
  Cecilia Christiansen & Viveca Sasse 2 1 0           1
  Henrik Björk & Isak Björk 1   0           0
 
                     
                     
  Älvsjö Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B1 To 20 B1  
  To 19 B1 To 21 B1  
  Spelschema 3 4 3 4 4 3 0  
  Ulrik Ahm & Andreas Öhman 6 4 2 5 2 3 6   22
  Sebastian Gransbo & Peder Nordin 5 1 4 4 6 5 Ja   20
  Rickard Hogla & Joakim Hågbäck 5 4 6   4 3 2   19
  Robin Carlsson & Jonas Wiklander 6 2 3 2 2 6 3   18
  Mattias Fråhn & Rasmus Wallin 6 2 5 5 0 2 3   17
  Karl Aspengren & Fredrik Gemzell 5 P 1 1 6 1 4   13
  David Bengtsson & Viktor Hähle 5 5 3   0 4 0   12
  Gustaf Dahlbäck & Jacob Gustafsson 4 wo 0 1 4 0 Ja   5
  Älvsjö Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B2 To 20 B2  
  To 19 B2 To 21 B2  
  Spelschema 2 4 4 4 3 4 0  
  Kristian Alfredsson & Simon Minnema 6 4 6 6 6 2 4   28
  Gustaf Lindahl & Filip Nihlén 5 wo 4 6 5 4 4   23
  Kristian Prior & Carl-Philip Rudin 6 6 2 0 1 4 6   19
  Peter Hedlund & Mikael Reinholdsson 4 P 4 0 5   5   14
  Carl Hæggström & Björn Stolt 6 0 2 4 0 5 1   12
  Pontus Jacobsson & Andreas Riikonen 5   0 4 5 1 2   12
  Jonas Linder & Johan Svensson 4   4 2 1   2   9
  Fredrik Björklund & Jonas Ekström 6 2 2 2 1 2 0   9
  Älvsjö Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B3 To 20 B3  
  To 19 B3 To 21 B3  
  Spelschema 3 4 2 2 3 3 1  
  Alexander Neidert & Johan Wickström 6 6 2   4 5 1 4 22
  Anthony Kokkinos & Adam Mosa 5 3 6 3 3 5   20
  Johan Hagström & Petter Lindahl 5 6 0   3 4 6   19
  Rickard Engmark & Mikael Ridderdal 5 3 3 2 2   4   14
  Jonas Bornmo & David Hoffström 4 0 6 4   3     13
  Harald Attling & Thor Åhlgren (T) 5 3 6 0   1 0   10
  Toste Junestrand & Mårten Skånman 4 0 P   2 2 2 6
  Niklas Hedberg & Rickard Sjöberg 2 0 4 wo         4
  Älvsjö Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B4 To 20 B4  
  To 19 B4 To 21 B4  
  Spelschema 4 3 4 3 4 3 1  
  Thomas Irstam & Jens Miöen 6 6 3 3 6 3   2 23
  Mattias Lamberg & Johan von S. Licke 5 3   4 5 3 6   21
  Daniel Barck & Anton Västberg 6 1 3 2 6 6 3   21
  Olle Printz & Urban Printz 5 5 4 3 wo 3 3   18
  Fredrik Edsberg & Christian Lång 6 0 2 4 1 6 3   16
  Markus Hultsten & Fredrik Rosman 6 5 4 2 P 0 0 4 15
  Niklas Olsson & Peter Olsson 5 3 2 6 0 3     14
  Andreas Lövquist & Fredrik Magnusson 5 1   0 0 0 3   4
  Älvsjö Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  To 18 B5 To 19 B5  
  To 18 B6 To 20 B5  
  Spelschema 2 4 4 3 4 3 0  
  Rasmus Olofsson & Henrik Sundström 6 5 5 4 2 5 5   26
  Alexander Hargelid & Tommy Söderberg 4   4 6 4 5     19
  Samir Taha & Ken Wendelin 6 5 4 0 3 5 1   18
  Robin Falk & William Franc 6 1 5 2 5 1 3   17
  Johan Geisler & Patrik Lövgren 5   1 3 3 5 3   15
  Göran Taknelid & Johnny Englund 6 1 2 3 1 1 6   14
  Simon Lindberg & Tobias Ståhlberg 4   2 4   1 0   7
  Karl Frostensson & Henrik Magnusson 3   1 2   1     4
  Älvsjö Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B1 On 20 B1  
  On 19 B1 On 21 B1  
  Spelschema 3 4 4 3 3 4 0  
  Per Andersson & Ronnie Gustafsson 6 4 6 6 3 6 4   29
  Jonas Andersson & Anders Eriksson 5   6 5 3 4 5   23
  Mattias Bertilsson & Mattias Blomquist 6 6 6 1 3 4 2   22
  Andreas Hasselberg & Ola Persson 4   6 6 3 4   19
  Maths Ohlsson & Roger Strandbro 5 2 0 5   2 2   11
  Patrik Hallin & Philip Rakell 5 0 0 1 4 6   11
  Adriano Baggio & Johan Enberg 6 4 0 0 2 2 1   9
  Alex Johansson & Tony Sun 5 2 0 0   0 0   2
  Älvsjö Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B2 On 20 B2  
  On 19 B2 On 21 B2  
  Spelschema 4 4 4 3 3 3 0  
  Joel Eriksson & Björn Johansson 6 5 5 2 6 6 3   27
  Marcus Jansson & Noa Källkvist 5 3 6 4 5 6     24
  Dejan Jovanovic & Thomas Tedenström 6 2 1 6 6 4 2   21
  Mattias Samuelsson & Michael von Braun 5 4 5 3 0 3   15
  Sara Flores & Olivia Norström 5 4 5 3 0 2     14
  Tomas Eklund & Robert Groth 4 3 1 6   4   14
  Linus Hagel & Markos Kokkinos 5 1 1 0 1   5   8
  Carl-Johan Hedström & Sebastian Löckert 6 2 0 0 0 0 1   3
  Älvsjö Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B3 On 20 B3  
  On 19 B3 On 21 B3  
  Spelschema 4 4 4 2 3 1 0  
  Tony Svedin & Niklas Bengtsson 6 5 6 6 1 6 2   26
  Michael Hallberg & Stefan Sånnell 5 3 5 1 5 4 On   18
  Joel Yderberg & Patrik Yderberg 3 6 6 5 Ja     17
  Erik Nordfeldt & David Rask 4 2 5 4 Ja Ja 4   15
  Wilmer Printz & Scott Stiernborg 5 4 0 3 5 2     14
  Joakim Borell & Fredrik Kjellander 4 1 1 3 4 On   9
  Leopold Askebäck & Fredrik Lindberg 5 3 0 2 1 0     6
  David Brännlund & Linus Henriksson 4 0 1 0 Ja 2     3
  Älvsjö Grupp 9   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B4 On 20 B5  
  On 19 B5 On 21 B4  
  Spelschema 4 4 4 2 3 4 0  
  Jennifer Adilstam & Ronnie Poulsen 6 6 6 6 6 3 4   31
  Stefan Grantorp & Olle Nyberg 5 6 6 6   3 6   27
  Johan Dahlström & Thomas Eldh 6 0 4 6 3 5 4   22
  Joel Bagler & Rickard Kähler 5 6 4 0   1 2   13
  Christoffer Krook & Karl Zaar 5 0 0 6 3   2   11
  Thomas Boström & Johan Nilsson 6 3 0 0 0 2 4   9
  Anna Borsos & Peter Borsos 5 0 2 0   4 2   8
  Patrik Andersson & Rex Lindström Grip 4 3 2 0     0   5
  Älvsjö Grupp 10   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  On 18 B6 On 20 B6  
  On 19 B6 On 21 B6  
  Spelschema 3 3 3 4 4 4 0  
  Charlotte Wenestam & Lena Westerlund 6 3 6 5 4 6 3   27
  Måns Bergell & Emil Jönsson 6 6 2 3 4 6 3   24
  Jan Härkesjö & Tony Rex 6 3 4 5 6 2 3   23
  Sami Chabouni & Niclas Engström 5 5 P 3 6 0 3   17
  Olle Lindberg & Patricia Rosén 5 P 5 1 2 4 3   15
  David Appelgren & Elin Appelgren 5 1 1 P 2 6 3   13
  Ines Blazquez & Kicki Palin 6 0 0 1 0 0 6   7
  Jens Johansson & Anna Åberg 3 wo wo wo 0 0 0   0
                     
                     
  Nacka Grupp 1   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B1 Sö 20 B1  
  Sö 19 B1 Sö 21 B1  
  Spelschema 4 4 0 2 4 0 0  
  Richi Cobreros & Samuel Schwieler (T) 4 6 0   6 6     18
  Tobias Larsson & Henrik Sundström 4 0 6   5 6     17
  Patrick Kalaska & Ken Wendelin 3 3 6     4     13
  Joakim Lidfeldt & Richard Selin 3 5 6     0     11
  Olle Printz & Urban Printz 3 6 5     0     11
  Kalle Frostensson & Tommy Söderberg 3 3 0     5     8
  Peter Lundin & Patrik Wartia 4 1 1   1 1     4
  Jacob Hallgren & John Tengberg 4 0 0   0 2     2
  Nacka Grupp 2   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B2 Sö 20 B2  
  Sö 19 B2 Sö 21 B2  
  Spelschema 4 4 1 3 3 0 0  
  Maths Ohlsson & Rasmus Olofsson 4 6 6   3 6     21
  Linus Henriksson & Martti Mettso 4 6 3   3 3     15
  Staffan Hallberg & Mårten Skånman 3 5 3     5     13
  Jonas Oldinger & Charlie Skoglund 5 1 0 4 4 3     12
  Robin Dahl & Anton Spångberg 2 6 3 P         9
  Christian Enström & Filip Flodin 4 0 3 2 4       9
  Paul Pimmeshofer & Johan Westerlund 4 0 4 wo 2 0     6
  Mats Gustafsson & Anders Jeding 4 0 2   0 1     3
  Nacka Grupp 3   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B3 Sö 20 B3  
  Sö 19 B3 Sö 21 B3  
  Spelschema 4 4 4 3 4 0 0  
  Niklas Anbratt & Thomas Jurander 5 2 3 6 5 6     22
  Juha Airén & Christian Lång 5 5 6 3 3 4     21
  Mats Paulsen & Mats Åstrand 5 4 4 3 3 3     17
  Mattias Böhm & Per Westin 4 4 2 5   6     17
  Patrik Ageman & Jonas Noren 5 2 3 1 4 2     12
  Johan Karlsson & Niclas Tegidius 5 5 0 0 2 3     10
  Mats Olsson & Jakob Testen 5 1 4 3 1 0     9
  Carlos Mateos & Hampus Pihl 4 1 2 3   0     6
  Nacka Grupp 4   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 18 B4 Sö 20 B4  
  Sö 19 B4 Sö 21 B4  
  Spelschema 4 4 4 3 3 1 0  
  Jan Johansson & Fredrik Sjöberg 6 6 2 6 5 6 3   28
  Anders Gadesund & Issa Sener 5 3 4 6 4 4     21
  Erik Jaldevik & Patrik Jaldevik 6 0 3 5 2 6 3   19
  Kalle Boumedienne & Joakim Haglund 4 6 4 4   2     16
  Joakim Elmblad & Torbjörn Wallin 4 3 6 1 1       11
  Emil Vallqvist & Rikard Vallqvist 4 0 3 2 4       9
  Staffan Holmén & Claes Wirfelt 4 6 2 0   0     8
  Andreas Tengå & Anders Walter 5 0 0 0 2 0     2
  Nacka Grupp 5   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 17 B5 Sö 19 B5  
  Sö 18 B5 Sö 21 B5  
  Spelschema 3 3 3 2 3 0 0  
  Farid Aradimeh & Jonas Hammargren 5 3 4 1 6 3     17
  Christian Petersson & Tony Sun 4 3 6 4   3     16
  Stefan Eriksson & Johan Lagrelius 4 3 4 2 5       14
  Niklas Nyström & Tom Ålhed 4 2 2 5   5     14
  Christoffer Björne & Martin Hjelte 4 3   6 0 4     13
  David Barton & Staffan Malmer 3 4 2     2     8
  Tomas Goldbeck-Löwe & Robert Nemlin 4   0 0 1 1     2
  Thomas Magnusson & Karl Sahlin 0               0
  Nacka Grupp 6   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B1 Sö 17 B1  
  Sö 16 B2 Sö 17 B2  
  Spelschema 4 3 4 4 4 0 0  
  Per Blomqvist & Jens Franzen 5 5 6 5 4 6     26
  Niklas Ahlen & Niklas Lindin 5 3 6 5 6 3     23
  Peter Bergkvist & Tor Dunér 5 5 1 3 2 6     17
  Henrik Hadarsson & Johan Spindler 5 3 5 6 0 0     14
  Jan Ceder & Kenneth Gidlöf 4 6   1 3 3     13
  Patrik Norgren & Gunnar Parö 5 1 0 0 3 5     9
  Jacob Borgenstierna & Martin Hammare 4 1   1 6 0     8
  Janne Ytterholm & Simon Ytterholm 5 0 0 3 0 1     4
  Nacka Grupp 7   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Sö 16 B3 Sö 17 B3  
  Sö 16 B4 Sö 17 B4  
  Spelschema 4 4 4 2 4 1 1  
  Petter Blid & Tobias Ring 7 6 5 1 6 5 6 5 34
  Andreas Gerdén & Kristian Petersen 5 6 6 6   4   1 23
  Gustav Bäärnhielm & Gustaf Wahlgren 5 0 6 5 6 2     19
  Victor Skoog & Emil Spångberg 4 3 0 5   4     12
  Per Janlert & Per Johansson 6 0 4 6 0 2 0   12
  Kristoffer Kero & Johan Viklund 4 3 2 1   1     7
  Johan Helander & Johan Mark 4 3 1 0   3     7
  Niclas Stensson & Anders Wennersten 5 3 0 0 0 3     6
  Nacka Grupp 8   1 2 3 4 5 6 7 Sum
   
  Må 19 B3 Må 20 B3  
  Må 19 B4 Må 21 B3  
  Spelschema 3 4 4 4 0 0 0  
  Lina Forsström & Chris Liljefors 4 6 6 6 5       23
  Ann-Sofie Börjesson & Sophie Kennerfalk 4 6 4 6 6       22
  Anna Melinder & Cecilia H. Fällström 4 0 6 6 4       16
  Marie Hesselmark & Maria Magander 4 6 2 3 2       13
  Klara Schager & Christina Söderström 4 0 6 3 1       10
  Åsa Andersson & Mia Ek 3   0 0 5       5
  Helene B. Scheer & Sabina Vesterlund 4 0 0 0 1       1
  Eva Strand & Anna Tångring 3   0 0 0       0